Якщо ви маєте намір влаштувати свято, то обов'язково рано чи пізно ви задумаєтеся про десерт для гостей. Тут є два варіанти-купити готовий торт, або замовити торт на замовлення.

Давайте розглянемо основні переваги і недоліки кожного варіанту.

Якщо ви схиляєтеся до покупки десерту в супермаркеті, мінуси тут очевидні: неоригінальність виробів і недостатня свіжість – не факт, що ви зможете знайти щось, що було виготовлено в день вашого свята.

Плюс торта з магазину в тому, що не потрібно чекати, коли він буде готовий. Все що потрібно зробити, це відправитися в магазин і вибрати найбільш підходящий варіант.

Торти на індивідуальне замовлення

Перевага:

По-перше, вони виготовляються індивідуально з урахуванням всіх смакових побажань замовника.

По-друге, в тортах на замовлення використовуються натуральні і якісні інгредієнти, щоб клієнт точно залишився задоволений і порекомендував кондитерську своїм знайомим.

Ну і по-третє, такі вироби можна креативно оформити, приємно здивувавши винуватця торжества і його гостей.

Саме тому, в таких випадках багато замовляють торт. Торт, виконаний на замовлення, не тільки буде неповторним, але і дуже смачним і красивим. Таке кулінарний виріб порадує кожного на будь-яке свято. Дуже важливо при цьому звернеться до дійсно хорошого кондитера, який зробить дуже смачний і красивий торт для вас.

З мінусів мабуть - це тільки його вартість, вона вище в порівнянні з магазинним, так як масове виробництво завжди здешевлює продукцію.

У магазині "Гулівер" ви можете замовити Торти будь-якої складності оформлення і отримати його в максимально стислі терміни. З нами ви можете бути спокійні, саме довгоочікуване блюдо святкового столу буде приготовлено вчасно і вразить Ваших гостей своїм смаком і красою.

У нас замовляють торти для різних заходів і свят: на весілля, хрестини малюка, для недільної вечері в колі сім'ї, День народження улюбленої бабусі або на корпоратив улюбленої компанії – «Гулівер» створить унікальний десерт для Вас.

Ми готуємо весільні торти, солодкі столи, корпоративні солодкі подарунки на Новий Рік, шоколадні цукерки ручної роботи на 8-е Березня, дитячі торти на день народження малюка та ін.

Для замовлення телефонуйте за номером: +38 099 130 60 60

Ми любимо наших гостей і дбаємо про те, щоб кожен залишав нас тільки з хорошим настроєм!

Наша адреса: м. Слов'янськ вул. Банківська, 87 (район САТУ), вул.Центральна,23 (площа Соборна).